Πρεμιέρα για την ΑΕΚ με το βλέμμα στους ομίλους

Στη μάχη των κυπέλλων Ευρώπης μπαίνει απόψε η ΑΕΚ. Η ευρωπαϊκή πορεία της ξεκινά από τη Ρουμανία κόντρα στην Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα.

Φαβορί για την πρόκριση είναι η ομάδα του Μιγκέλ Καρντόσο. Για να μπει στους ομίλους του Europa League πρέπει να αποκλείσει, εκτός από τη ρουμάνικη ομάδα και τη νικήτρια του ζευγαριού Σπάρτα Πράγας-Τραμπζονσπόρ.

Νίκη-πρόκριση από το πρώτο παιχνίδι

Η ΑΕΚ θα προσπαθήσει να πάρει τη νίκη και την πρόκριση από το σημερινό παιχνίδι, το οποίο θα ξεκινήσει στις 19:15. Θα διεξαχθεί κεκλεισμένων των θυρών, λόγω τιμωρίας της Κραϊόβα για τα επεισόδια στο προηγούμενο ευρωπαϊκό παιχνίδι της με τη Χόνβεντ.

Πρώτο γκολ από τον Λιβάγια και νίκη της ΑΕΚ με 1-2
Οι παίκτες του Πάμε Στοίχημα μπορούν να ποντάρουν και στα ακόλουθα 7 συνδυαστικά παιχνίδια στο παιχνίδι Ουν. Κραϊόβα-ΑΕΚ:

· Ο Ρομάν να σκοράρει πρώτος και ακριβές σκορ 2-0.

· Over 1,5 γκολ στο πρώτο ημίχρονο και οι δύο ομάδες να σκοράρουν στο δεύτερο ημίχρονο.

· Η Κραϊόβα να σκοράρει πρώτη και ισοπαλία και Over 9,5 κόρνερ στον αγώνα.

· Ο Λιβάγια να σκοράρει πρώτος και ακριβές σκορ 1-2.

· Η ΑΕΚ να σκοράρει πρώτη και ισοπαλία και η ΑΕΚ Over 4,5 κόρνερ στον αγώνα.

· Και οι 2 ομάδες να σκοράρουν στο πρώτο ημίχρονο και ομάδα με τα περισσότερα κόρνερ η ΑΕΚ.